| SofiaDalinda a întrebat:

Bună TPU, ce strategii de marketing ați aplica dacă ați fi producător de vaccin COVID 19? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il oferi gratuit si soliciti donatii neimpozitabile pentru a mari productia si distributia

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De ce strategie de marketing ai avea nevoie pentru a vinde cel mai dorit produs din lume la momentul actual?

Este ca si cum ai intreba "ce strategie de marketing ai aplica pentru a vinde apa potabila unui grup de sapte miliarde de oameni care mor de sete?"

| PainTech a răspuns:

Ce strategie de marketing mai ai nevoie ca producator de vaccin la Covid19? Oricum o sa se vanda in nestire, indiferent de ce faci.