| Fetitsa123 a întrebat:

Ceaiul de de tei relaxeaza starea spirituala? Ce alte lucrui m-ar putea relaxa in afara de medicamente. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O muzică lentă, o lumânare parfumată, etc.
Pa, pa.

| Raniia a răspuns:

Sunt ocazii cand relaxarea este singura alternativa pe care o ai! Programeaza-ti vacante regulate si incearca sa te odihnesti!

| deusfarm a răspuns:

Da, ceaiul de tei este relaxant + alte ceaiuri : levantica, ceai relaxant sau antistres ( fares )

| DanielaMiky a răspuns:

O baie fierbinte cu 5 picaturi de ulei esential de lavanda in apa. Sau aromoterapie cu lavanda happy

| m1xa3la a răspuns:

Sa stai in cada plina cu apa fierbinte.
o cana de lapte cald
un masaj
si ar mai fii sa faci dragoste dar nujt cati ani ai asa ca, cam atat laughing