| RainbowDash1 a întrebat:

Cei care ați fost la control oftalmologic, cum e cu acele picături care ti se pun in ochi? Ma duc joi la control si o sa îmi pună picături si nu stiu. mi-e fricahee hee
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu vorbim de durere, și nici picăturile nu sunt deranjante.
Mergi cu încredere.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabitzu246 a răspuns:

Hahaa lol, sa nu iti fie frica pentru ca nu ai de ce.

| cookie01 a răspuns:

E mai suportabil decat apa in ochi. Deci nu e motiv de ingrijorare. Dupa vei vedea putin in ceata pana trece efectul. Bafta!

| angemon500 a răspuns:

Te ustura putin cand ti le pune dar dupa nu o sa mai simti nimic.Chiar o sa fie amuzant pentru ca vei vedea in ceata big grin

| MunteanuIoan a răspuns:

Te doare rau si nu o sa vezi 30 min big grin

| Creatza1986 a răspuns:

O sa vezi putin in ceata iar dupa caeva minute esti ok! nu te speria nu te ustura sau altceva

| AlExAnDrABlUe88 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie frica la inceput e cam naspa dar dupa aceea o sa te obisnuiesti! Bafta!