| Rmpv a întrebat:

Cine poate sa-mi sugereze ceva gel pentru un ten mai gras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Mergi la o farmacie donna, sensi blu etc si cere o parere farmacistei de acolo cu siguranta o sa iti gaseasca un produs; din ce am inteles doresti un gel de curatat tenulul gras(acneic) stiu ca era unul cu microparticule dar numais tiu firma sau poti incerca de la avene gelul cu apa termala, de la eucerin etc sunt multe firme care fac astfel de geluri, pentru ceva bun preturile incep de la 30 de lei!