| unicornulfaraminte a întrebat:

Cum poate o fata scapa de lindini? Nu paduchi, cei care cad din cap cand sunt morti. Lindinii trebuie sa ii iei pe fiecare in parte. Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BeSmart17 a răspuns:

Sunt la farmacie suuper multe produse care includ pieptane stii? Doar ca eu recomand cel mai bine petrolul(se gaseste in sticlute mici la farmacii). Ti-l pui pe cap si il ungi, dupa pui o esarfa peste..Eu asa am scapat si daca nu ma crezi poti sa te uiti pe net ca scrie... sper ca am fost de ajutor

1 răspuns:
| AnutaAna0213243 a răspuns:

Bunica mea avea un pieptane cu dinții deși si micuți nu stiu daca se mai găsește daca nu merge incearca cu oțet si apa calda