| StartingANewLife a întrebat:

daca ati fi in locul meu ce ati alege: facultatea de asistenta medicala generala (4ani) sau facultatea de biologie(3ani)? care credeti ca ma va ajuta cel mai mult pe viitor, sa ma angajez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, eu o sa imi dau cu parerea, dar alegerea e tot a ta, medicina generala as prefera, pentru ca e de viitor si medicina nu va disparea...o zi bunawave si succes in oricare profil vei alegehappy

| Kylexy a răspuns:

Depinde ce iti place si tie, eu unu nu as opta pentru nici unul din aceste profile, parerea mea as alege facultatea de inginer.

| IrmaYang a răspuns:

Aceeasi dilema am si eu. Am intrat la taxa la asistenta medicala si la buget la biologie. Nu stiu ce sa fac...