| Angeliquex3 a întrebat:

Daca imi usuc parul cu feonul se arde? Multumesc funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Asa se spune, insa eu folosesc feonul de doua ori pe saptamana si nu se arde.Dar din sase in sase luni imi tai varfurile si imi fac masca pentru par din galbenus de ou cu ulei de ricin si vitamina A, E.

| Empathizer a răspuns:

Depinde de distanta fata de par la care tii foehnul si de temperatura la care il folosesti. Daca il tii foarte aproape de par si la temperatura ridicata, iti poti arde parul.

Răspuns utilizator avertizat