| Doyouloveme44 a întrebat:

Dacă voi bea 2 l pe zi de apă voi scâpa de coşuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu are legatura, are legatura zaharul cu cosurile, consuma fructe

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine te-a prostit cu chestia asta? Nu are nici o legatura cu acneea, consumul de apa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar daca faci sex scapilaughing

| Andresso a răspuns:

Nu mai manca prostiile dulci de la magazine, incearca sa mananci tot ce ai in gradina (daca stai la tara), daca stai la oras incearca sa mananci fructele si legumele sezoniere.
Si e foarte buna apa pentru curatarea organismului, si da, poate avea unele efecte in a scapa de cateva cosuri.