| deeaa747 a întrebat:

Buna TPU :* :* daca vreau sa slabesc, ce ar trebui sa fac intai de toate? stiu ca veti spune sport :p dar nu prea am timp, sunt ocupata. Daca nu mananc dulciuri, nu beau sucuri de niciun fel, si nu mananc dupa ora 6, cam cat as putea sa slabesc in 2 luni jumate? Va rog sa ma ajutati, am pus cam mult pe mine, si acum trebuie dat jos. Orice raspuns e bine venit, dar fara mistouri. Sau daca as manca o data pe zi, si foarte multa apa, ajuta la ceva? Multumesc anticipat :* :*
Funda :* :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu incerca sa slabesti brusc, e periculos si nici nu dureaza.

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite cateva articole interesante. http://fetelestiu.ro/health-beauty/diete/