| maria344556 a întrebat:

Buna TPU De 2 saptamani ma doare in partea dreapta a abdomenului durerea ma lasa si revinee la fel si in partea stanga, imi amorteste piciorul drept uneori, am greata dar nu pot voma, cand ma ridic din pat a ia cu ametele in plus acum cateva zile simteam goluri in stomac.scaunn amm, pofta de mancare am.Ce poate fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Monicass1 a răspuns:

Poate fii apendicul sau o răceală ovariana, starea de greață în cazul răcelii ovariene e din cauza durerii, alteori poate intervenii si dureri de cap sau/si ameteli, in amebele cazuri, consulta medicul de familie

| maria344556 explică (pentru Monicass1):

Totusi la palpare ma doare