| anonim_4396 a întrebat:

De 3 zile in spatele capului, cam la o palma de ureche simt o svacnire de 5 secunde, nu este permanenta, o simt din cand in cand, cand stau linistia in pat nu o mai simt. Ce remediu imi puteti recomanda? Este normal sau nu? Va multumesc! funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DeeaDeea95 a răspuns:

Numai un doctor te-ar putea ajuta cu aceasta problema.

2 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Poate ai o capusa

| zahy a răspuns:

Normal ca nu e normala laughing))) si raspuns nu stiu