| blackcat99 a întrebat:

De azi-dimineata imi e cam rau. Dimineata m-a durut capul foarte tare. Am zis "Ok, e de la frig", stiind ca asa patesc cand e mai frig afara. Mi-am facut un ceai cald, durerea de cap m-a lasat, dar am facut febra. Iar acum simt ca ard. Nu cred ca e raceala deoarece nu-mi curge nasul, nu stranut, si nu am o senzatie de ameteala (cum simt cand sunt racita). Am uitat sa mentionez ca am o senzatie de somnolenta continua. Stiti cumva despre ce e vorba? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristianMarius a răspuns:

Am patit si eu la fel am luat un algocalmin fiola si pana dimineata m-a lasat. Poate ai o sinuzita