| Justmeale2345 a întrebat:

De azi dimineata o tot tin in stare de rau. Vars cam in fiecare ora. Am reusit sa dorm putin dar tot nu m-a ajutat. La inceput dadeam doar un lichid (cred ca era apa), dupa care am baut un ceai de musetel si l-am dat si pe ala. Acum am mancat niste paine prajita dar tot ma simt rau. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la doctor

| aXy99 a răspuns:

Ai luat vreo pastila? Ai idee de ce ai problemele astea?
Du-te la medicul de familie daca e aproape, daca nu, suna la 112.

| gabicoo a răspuns:

Mergi urgent la medicul tău de familie!

| Andrew18w a răspuns:

Simplu, du-te la un medic, nu stiu de ce nu te-ai dus pana acum, poate ai mancat ceva ieri expirat, idk.