| ade78988 a întrebat:

Bună TPU. De câteva săptămâni mă doare aproape în fiecare zi capul. Ar trebui să mă îngrijorez? Când au început durerile am avut și mâini și picioare reci mereu, acum nu mai am. S-ar putea să fiu anemică? O să îmi fac analize însă vreau să știu dacă ar trebui să mă îngrijorez sau dacă poate fi ceva grav.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Trebuie sa te ingrijorezi! Mergi urgent la medicul de familie sa-ti dea trimitere!

| sierra1 a răspuns:

"De câteva săptămâni mă doare aproape în fiecare zi capul."

poate fi ceva foarte grav, urgent la medic