| diaconuclaudiu a întrebat:

Buna Tpu.De cateva zile am inceput sa tin un regim si vreau sa stiu cat slabesc intr-o luna.regimul este asta:dimineata nu mananc nimic, la pranz(pe la ora 14)mananc un castron mediu de supa sau mancare gatita, iar seara mananc fructe. multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| georgebreazu a răspuns:

Salut
Din cauza acestui program vei avea foarte multe probleme deoarece sa nu mananci nimic dimineata este ca si cum te-ai droga toata ziua, este o idee foarte proasta, regimul alimentat trebuie stabilit in functie de programul pe care il ai, incearca sa mananci foarte multe fructe carne doar de pui si peste si sa bei foarte multa apa dar ca sa slabesti trebuie sa faci foarte mult sport

Ex Eu acum 4 ani cantaream 105 Kg am tinut un regim 3 Luni care cuprindea maxim 4 feli de paine supe, orez, fructe, carne doar peste pe fiecare zi, dar alergam 4 Km pe zi, 350 de genoflexiunii, 300 flotari in anumite serii si ma antrenam la un sac de box, in final am ajuns la 77 de Kg in 3 luni de regim si antrenamente foarte epuizante
Slabire = Sport 100%

3 răspunsuri:
| HarryPotter a răspuns:

Depinde de organism. Poti da 1 kilogram intr-o saptamana sau in 2-3 zile, oricum rezultatele se vor vedea dupa o luna si atunci vei stii exact.
Bafta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| merymary08 a răspuns:

Cam asa e in jur de 1-2 kilograme pe saptamana, dar poti face de asemenea dimineata 20-30 min anumite exercitii simple si asa mai poti adauga - 1-3 kilograme happy