| NotToday a întrebat:

De cateva zile am niste dureri foarte usoare de stomac si parca si de spate (am mai avut inainte si au disparut... cateodata ma doare in partile laterale de jos, alta data in sus, dar cand stau in pat nu am nimic). Ce credeti ca ar putea fi si cum as putea scapa de ele (metode naturiste daca se poate)? Mentionez ca am luat antibiotice in urma cu vreo 2 saptamani. Alte simptome nu am. Mananc bine, stomacul nu ma doare tare si ma simt bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CEstLaVie a răspuns:

Asa ma durea si pe mine si m-am dus la medic, asa trebuie sa facii si tu

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Durerile pot iradia, asa ca nu-ti poate spune nimeni exact ce ai.cel putin aici.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Mergi la medic! nu putem sa iti recomandam vreun tratament fie el si naturist, atata timp cat nu stim ce ai!

| Hermaniona a răspuns:

Mergi la medic! nu putem sa iti recomandam vreun tratament fie el si naturist, atata timp cat nu stim ce ai!
dar, daca esti fata s-ar putea sa fii racita la ovare
cel mai bine consulta un medic