| Alecso_Alecso_1995 a întrebat:

Bună TPU de câteva zile am o durere deasupra arcadei a ochiului drept unii spun că e de la stres alții că e de la curent.dar dacă dorm câteva ore nu mai am nimic..cine are un răspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doctorul va avea un raspuns, mergi la el. Mîine incep toți muncile.

| Ax3LdeV a răspuns:

Poate ai nevoie de ochelari

| Ax3LdeV a răspuns:

Du-te laun doctor nu acolo unde se fac ochelari!