| Anonimaaaaa5781 a întrebat:

De ce am ochiul vânat, adică mai sus de baza genelor superioare este ca o dunga vientie. De la ce este? Am văzut ca îmi apare și dispare, dar de data asta este mai pronunțată...m-a lovit o colega cu un carton dar nu cred ca este de la aia deoarece eu aveam deja chestia asta la ochi. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PopIrina a răspuns:

Ar putea fi un semn de nastere. Exista semne care dispar si apar dar daca e foarte vanat si e ca si dupa o bataie si te si doare trebuie sa mergi la doctorul de familie sau macar la un doctor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicul de familie.