| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Buna TPU! De ce mi se inrosesc obrajii numai seara? Am problema asta mai demult...si am perioade cand nu se vede nimic si alteori, in fiecare seara se inrosesc si nu stiu de ce!
Si as mai avea o intrebare penteu cine stie de mucocel si ce se poate face in legatura cu el! Am un mucocel in zona sinusala!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| daculliber a răspuns:

Pentru genul ăsta de probleme mai bine mergi la medic, pe TPU poate da sfaturi medicale și un gunoier!