| ofatatimida a întrebat:

De ceva timp am o problema destul de rusinoasa.Imi transpira foarte tare picioarele si mainile, mai ales picioarele.Cand port slapi sau sandale, nu pot sta cu ele mai mult de 10 minute fiindca transpira si pare ca am picioarele murdare, desi eu ma spal pe picioare de 4-5 ori pe zi.Ce sa fac, funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Asa se intampla vara draga mea, daca sunt 35-40*C cum ai vrea sa nu transpiri? E ceva normal vara.