| dragutz600 a întrebat:

De ceva timp am observat ca am pectoralul stang mai mare ca cel drept, asta fiind de vreo 4 luni asa. Rar, ma si doare putin. Dar, am observat ca parca si acolo langa subrat e putin mai umflat. Am fost la medicul de familie acum 2 luni si a zis ca mi s-a dezvoltat mai mult partea stanga adica pectoraulul stang decat cel drept. Mi-a zis ca nu e nimic si sa nu ma impacientez. Voi ce credeti? Nu fac sala, dar doctora mi-a zis ca poate fi de la un efort mai de demult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonim66231 a răspuns:

Folosesti mai mult mana stanga decat cea dreapta si de aia. la mine e invers