| millar a întrebat:

de ceva timp am observat ca am un fel de galma, buba sub piele ca un fel de biluta(nu este cos) in zona ochiului nu este dureroasa si de abia se simte, ar trebui sa ma ingrijorez ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Posibil sa fie un chist de grasime. Daca e prea mic si nu te doare, nu cred ca ai ce face. Daca se mareste trebuie operat. Nu te speria de operatie, posibil sa pleci acasa in aceeasi zi