| X3BET a întrebat:

De ceva timp, cand dorm intr-un moment imi simt muschiul de la piciorul stang putin mai ciudat si apoi ma doare foarte tare, iar atunci mereu ma trezesc. Durerea nu se opreste pana nu imi fac masaj acolo. Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kopli a răspuns:

Fa-ti niste analize. Probabil ai o lipsa de magneziu. Sper ca nu mai grav.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt niste carcei. Ai grija sa bei suficiente lichide si ia niste Anti-carcel, sunt niste prafuri cu minerale foarte utile in situatia ta