| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU de ceva timp ma doare capul destul de des,cateodata imi vine sa vomit greata,si ma doare in spate la gat imi aud oasele cum se freaca cand imi misc capul ma rar simt un fel de ameteala parca mi se misca creierul in cap, si vedere incetosata, mi-am dat cu diclofenac la gat in spate ce poate fi? si cateodata ma mai dor ochii la lumina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Nu e materialul bun.

| DonEduardo a răspuns:

As zice sa nu mai pui atatea intrebari si sa consulti un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este discopatie cervicala sau început de spondiloza cervicala, ar trebui sa vizitezi un medic urgent fiind vorba de o boala degenerativa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi de la anxietate, rectific este anxietate, ești prea tânără sa ai probleme la coloana deși nu e exclus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la neurolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa îți faci un RMN la un neurolog.