| Hosu a întrebat:

De ceva timp mi se zbate ochiul. Stiti ceva vitamine, solutii etc. pentru a inceta zbaterea ochiului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Hmm si mie mi se intampla asta dar eu nu iau nimic si trece de la sine

| girl96 a răspuns:

Nu este nimic grav in asta. Totusi este bine sa iei ceva vitamine, in caz ca ai lipsa de calciu. sper ca te-am ajutat :*:*:*dar nu fi speriata, e normal, tuturor li se mai intamplawinking