| Ionutz021305 a întrebat:

Buna TPU! De ceva vreme am palpitatii, mai ales seara cand ma pun in put pe cand sa adorm simt o bataie neregulata si tresar, dupa iar incerc sa adorm, iar simt batai batai neregulate sau o pauza la inima ..si ma panichez ...sunt foarte stresat si anxios, mi-e frica ca mor in somn ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Nu-i de glumit cu astea.

| darrio2007 a răspuns:

Ești îndrăgostit.

| Mario2046 a răspuns:

Asta se întâmplă în general când bei multa cafea sau energizant. Dacă bei una din astea doua iti recomand sa nu mai bei. Dacă nu bei nici una dintre aceste doua băuturi, îți recomand să bei un pahar de lapte cald înainte de somn, îți zic sigur ca nu o sa mai ai probleme de genul.

| Ionutz021305 explică (pentru Mario2046):

Nu beau cafea si energizante deloc