| DamiPapucii a întrebat:

de fiecare data cand mananc imi pocneste maxilarul.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Diiiidi a răspuns:

Bunahappy ai primit curent sau asa ceva.Am avut si eu si mi-a tinut vreo 2 luni a fost destul de grav +ca mi se bloca maxilarul.Incearca sa nu mananci alimente prea tari :mere sa rontai bomboane etc.Asteapta ca v-a trece.Ai primit curenthappy Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| SmRpT a răspuns:

Unge-l,dal cu putina vaselina! s-o fi uzat si el.rolling on the floor)

| muhuaxela a răspuns:

Nu e de la curent.Ti s-a dislocat maxilarul pentru ca l-ai fortat prea tare.Nu-ti face griji, va trece.