| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

De ieri dupa-amiaza simt pe partea stanga in jurul tamplei simt ca imi pulseaza, nu e durere, e ca o zvacnire sa zic asa.E ca senzatia aia pe care o ai cand stai cu capul in jos, apoi te ridici. Am luat un antinevralgic, m-a mai lasat. Azi dimineata am simtit ca am si urechea infundata (tot stanga) si parca ma dor si dintii cand ii strang si ii simt altfel.
Am fost la farmacie si mi-a zis ca e de la aerul conditionat sau curent si sa continui cu antinevralgic. Acasa am aprins o tigara si am auzit cum " sfâraie". Intrebarea e daca acea pulsatie este chiar de la curent sau e altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Urechea infundata si durerea de dinti pot fi de la curent. Dar pulsatia, indica o tensiune mare. Si nu e bine. Lasa tigarile si fugi la medicul de familie. Chiar acum daca are program.