| BBBBBgs a întrebat:

Buna TPU.De ieri seara sunt intr-o stare continua de ameteala si nu stiu cum sa scap de ea.Am avut o mica problema acum catva timp, acea problema a fost gasirea unui strop de sange pe hartia igienica dupa scaun.Acea problema pare ca a disparut dar scaunele nu par foarte bine.Ele sunt moi si aluneca foarte usor dar sunt si putin vascoase sau muscoase.Am nevoie de ajutor.

Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnaAna8 a răspuns:

Trebuie sa te duci la doctor sa îi spui sau sa îl suni. Ceea ce spui tu e puțin cam grav, nun prea e bine sa faci scaun cu sânge.