| joghu22 a întrebat:

De ieri simt ca am ceva in ochi și ma jenează foarte tare, deși nu am nimic! Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Curent?
deochi?
bârna pe care nu o vezi dar vezi paiul la ceilalti?

| alina2k18 a răspuns:

Posibil sa suferi de sindromul ochiului uscat si de asta senzatia asta.
Mai poate fi vorba si de un inceput de conjunctivita.
Oricum doar medicul poate pune un diagnostic.
Poti folosi lacrimi artificiale de 3 ori pe zi, pe baza de acid hialuronic - Hyabak, f bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corp strain nu stiu, mergi la oftalmolog sa te vada daca problema persista