| Dank23 a întrebat:

De pe data de 13.09 am inceput sa iau Osteocare plus alte pastile. Celalalte pastile sunt doar pe 30 de zile si nu asta este problema ci Osteocare care trebuie sa iau 10 pastile pe luna timp de 3 luni si vreau sa stiu daca pot consuma alcool. Dupa ce termin acele 10 pastile pe o luna pana la urmatoarea luna presupun ca perioada aia poate fi ca o mica pauza de la "tratament" si vreau sa stiu daca pot sa consum alcool in perioada aia pentru ca pe 02.11 am o petrecere. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Ai voie, nu are legătură cu alcoolul. Doar antibioticele sau medicamentele de genul nu trebuie asociate cu alcoolul.

| Dank23 explică (pentru RobertMoon):

Multumesc pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| cccrrriiisssaaa a răspuns:

Ostocare sunt doar sinte vitamine pentru oasa teoretic ai voie...