| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!
De vreo 2 luni de zile am furnicaturi in corp. Cel mai frecvent in picioare. Simt ca e o musca pe mine si umbla dintr-o parte in alta... btw sunt minora happy E cazul sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic clar.Ce varsta ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Acele furnicături pot fi un semnal de boală, pe care medicul îl poate clarifica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este pe fond nervos. De la stres, supărare mai veche, anxietate.

| andreea567890123 a răspuns:

Vezi sa nu fie lipsa de calciu

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Cred ca nevoia de sex