| anonim_4396 a întrebat:

Deci ieri mi-a curs sange cand mi-am suflat nasul si azi am patit la fel. Care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Ai stat mult in ger! Si sau fisurat vasele nazale! Nu e nimic grav.Multa sanatate!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristinna23 a răspuns:

Cand sunt temperaturile extreme sangele reactioneaza si el. curge iti prea frig sau prea cald, deci depinde cat stai la frig

| andreidraga a răspuns:

Ia vitamina K si vitamina C.

Pe cale naturala, mananca :
- lactate
- varza
- mazare
- spanac

| ChristineChiflă a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav. Poate ai suflat prea tare, sau te-ai zgariat. Mi s-a mai intamplat si mie. Sau poate ti-ai suflat des nasul si a devenit putin sensibil. Nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi happy.