| alex337 a întrebat:

Doar ce m-am trezit si am zis sa ma stau in pat. Dintr-odata vederea mea a luat blackout am avut un sunet foarte ciudat in urechi gen de televizor fara semnal. Si parca o durere in tampla dreapta am.
Simtit-o asa ca pe o lovitura si cand toate astea s-au intamplat si corpul meu a tresarit... stie cineva ce naiba am patit? Multumesc anticipat.
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Corpul a trezărit, vai de tine, a tresărit nu trezărit, mergi la doctor mîine sa vezi ce ai

| alex337 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Gresala de tipar. Vai de tine?

| Viorel703 a răspuns:

Îți trebuie vitamine, mănâncă mai mult. Aveam si eu la fel