| IuliaEvaPopescu a întrebat:

E adevarat zvonul cum ca daca racesti iti curge mult sange pe tampon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

NU prea are legatura dupa umila mea parere.
Ai grija la igiena in schimb, e imunitatea scazuta daca ai racit si fiind si la menstruatie riscu de anumite infectii e un pic mai mare.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, o sansa pentru asa ceva e daca faci sport foarte solicitant in timpul primelor zile de menstruatie.

| Mada1920 a răspuns:

E total neadevarat.