| laAle1993 a întrebat:

E posibil o săptămână după contactul sexual (fără protecție) sa apară durere la ovar din cauza unei sarcini? Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este pracatic imposibil sau ai dureri in prima saptamana din cauza unei sarcini, deoarece sarcina este in forma celulara inca.

Durerile de ovare apar de la modificari hormonale, de la boli cu transmitere sexuala, de la chisturi ovariene, de la inflamatii locale, si cel mai frecvent, de la gaze intestinale.

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Imposibil; ar utea fi din cauza unei raceli.
mergi la un control ginecologic

| DmdDinuMarius a răspuns:

Du-te la doctor daca te doare tare, e posibil raceala

| Crista27 a răspuns:

M

| Crista27 a răspuns:

Numai daca a ejacuat in tine