| Imstrong a întrebat:

Vreau sa ajung internata în spital. Nu stiti ceva metode? Fara supradoza de medicamente sau alte chestii deoarece nu vreau sa para ca e intenţionat. Si fara raspunsuri stupide, va rog, sunt sanatoasa la cap daca asta va întrebaţi.
Fac asta cu un scop si e foarte important, asa ca daca stiti raspundeti, daca nu, nu raspundeti in bataie de joc, va rog!
Gen: sa mananc nu stiu ce si chestii de astea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lusiana_Rusu_1999 a răspuns:

Nu fă astfel de porcării, dacă vei ajunge să fii internată se vor face şi un set de analize, şi dacă totul e în regulă, se va face imediat externarea, nu îți face rău degeaba fiindcă s-ar putea să ajungi la spital şi să scapi fără internare şi cu medicamente de luat, fără să ai nimic...
Dar dacă asta îți doreşti, poți să te hidratezi foarte puțin într-o zi si să stai la soare ( vor apărea dureri de cap, rău la stomac, stări de oboseală), sau poți mânca ceva ce nu îți place (care să îți provoace rău si stari de vomă), mănâncă cretă (fără să bei apă) si vei face febră, sau refuză să mănânci o zi (ş te vei simți rău, vei părea palidă) nu ştiu sper să nu faci asta însă am incercat să te ajut

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai zi asta unui psihiatru si te interneaza el

| Superior a răspuns:

Vrei selfie de Facebook cu perfuzia in mana si masca de oxigen la fata?

| Mirris a răspuns:

Te pot intreba care e scopul pentru care faci asta? Ajuta-ma sa inteleg te rog

| KronstadtResurrection a răspuns:

Umbla vorba ca Jesus te iubeste mult. Se pare ca in curand ii vei face o vizita.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

M-am gandit si eu la asta, dar nu am ajuns la nicio solutie...
daca ai ceva usor, nu esti internat. daca ai ceva grav, ei bine, nu cred ca vrei sa ai ceva grav.
doar daca nu cumva te infometezi si tot lesini. atunci ar trebui sa fi la spital ca sa iti dea perfuzii, dar nu o sa dureze prea mult timp. poate 1-2 zile...

| AssoX a răspuns:

Cum dracu fara raspunsuri tampite cand intrebarea ta e stupida rau de tot

| Moldoveanu15 a răspuns:

Vrei sa faci poze cu perfuzii si sa pui pe Facebook?

| Farcas_Paul_1990 a răspuns:

Psihologul Ulete de la Centrul de Diagnostic si Tratament Victor Babes : TI-L RECOMAND!
ps:cianura e otrava

| Adelinna006 a răspuns:

Bună! Uite câteva metode :
-mananca puțină creta (dar sa bei apă cât mai puțină) (o sa faci febră);
-mananca ceva la care ești alergic (vei face toxiinfecție alimentare);
- bea ceva foarte rece, mănâncă înghețată multa ( te v-a durea in gât și te v-a interna câteva zile);
-bea energizant (2-3 doze) îți v-a fii foarte rău și te v-a duce de urgență la spital;
Funda?