| tzus a întrebat:

este buna tinctura de marar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai bine este sa-ti desmierde iubitul sanii. Din cate am auzit, de la tinctura de marar poti sa faci noduli (nu te teme, nu din aia cancerosi), dar oricum, mai bine lipsa. Dar desmierdarea va face sa creasca starea de bine la amandoi, chiar daca rezultatele in privinta cresterii sunt indecise.

| IsabelaIssa a răspuns:

Buna pentru ce? E buna pentru cresterea sanilor. esti fata? De asemenea, mararul combate depresia si intareste oasele.

| Iunona a răspuns:

Este buna pentru marirea sanilor ( dar nu iti imagina ca vei avea silicoane dupa) pentru oase si pentru combaterea depresiei.