| DiBianca a întrebat:

Buna TPU
Este cineva pe aici din Arad si imi poate recomanda un dentist bun? As avea nevoie sa consult unul cat mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| snackk41 a răspuns:

Lehnert Mirela. eu aici ma duc si lucreaza foarte bine. Arad, jud Arad, Str. Calea Timisorii, nr. 68

| DiBianca explică (pentru snackk41):

Ai putea sa-mi spui te rog unde este aceasta strada?

3 răspunsuri:
| snackk41 a răspuns:

In aradul nou peste drum de magazinele Lantu si Sanex. dupa ce ai trecut podul vreo 500 de m mai ai de mers pana dai de ea

| ClauRA a răspuns:

Ti-o recomand pe Alina Trofin.
Calea Victoriei nr. 7A

Am gasit pe net si un nr. de telefon daca te intereseaza:0257230405