| AndaPanda01 a întrebat:

Este o petrecere la piscina si tocmai acum sunt pe stop. Aveti idee daca e ok daca intru cu un ob, sau mai bine sa nu risc? (folosesc ob-uri)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Nu risca... Bea suc de lamaie fara apa fara zahar, suc normal. Asta il intarzie dar poate merge si in cazul tau.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Mai bine nu intra in piscinamai ales ca esti in primele zile de ciclu