| ThWeY a întrebat:

TPU!

Eu am 1, 63 si 53 de kg si ma simt grasa...prietenele imi spun ca nu sunt, dar ele sunt mult mai slabe decat mine! Asa ca m-am gandit sa mai slabesc sa ajung la 50 kg. Nu stiu ce sa zic, credeti ca e o idee buna? Mama imi zice ca as fi prea slaba daca as mai slabi inca 3 kg, dar eu nu cred.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Vrei sa te ia vantul pe strada daca devii prea slaba,mai ai nevoie si de putere,aia foarte slabi sunt molatici rau, nehraniti, vai de capul lor, ce iti fai atatea probleme, esti perfecta dupa parerea mea

| anybio a răspuns:

Nu esti grasa la inaltimea ta ba mai mult eu zic ca iti sta foarte bine asa la 53 kg, ai arata prea slaba daca mai dai jos 3 kg dar ma rog daca tu asa consideri...

| ForGeT a răspuns:

Mai bine ramai asa, decat sa fi prea slaba.