| Isaacmnm a întrebat:

Bună TPU, eu de mult timp îmi trosnesc degetele, iar de ceva timp a început sa îmi trosneasca oasele de la începutul încheieturii (nu știu cum se numesc) de fiecare data când îmi rotesc mana de la dreapta la stânga sau invers, este ceva de rău? Mulțumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Lasă degetele în pace ca să nu regreți când vei fi bătrânwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le mai trosni pentru ca la batranete iti vor tremura mainile

| Dvi2002 a răspuns:

Nu le mai trosni.