| Yourfavgirl a întrebat:

Buna TPU,eu mi-am terminat tratamentul pentru raceala, dar tot tusesc si am nasul cumva infundat, sa merg iar la doctor si sa ii zic ca nu mi-a trecut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El ce ți-a zis să faci după ce termini tratamentul?

| Yourfavgirl explică (pentru sadrian46):

El mi-a zis ca in mod normal ar trebui sa imi revin.

| sadrian46 a răspuns (pentru Yourfavgirl):

În mod normal.