| mihaicelsfant a întrebat:

Gasesc spirulina pudra la farmacie? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
https://www.catena.ro/produse-bio/spirulina-pulbere-100-gr-taiwan

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei sa o iei pentru tine, ti-as recomanda sa o iei in capsule sau comprimate, pentru ca nu are cel mai bun gust sa o iei pulbere.

https://www.aliexpress.com/....../wholesale

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dozarea capsulelor este aproximativ cat poate sa absoarba organismul. tu nu poti sa iti dozezi in asa maniera incat sa nu imbogatesti "scaunele" cu pudra de Spirulina. Nu ignora sfatul medicului

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Da, poti gasi atat in farmaci naturiste cat si in cele obisnuite! Meriti"a doua sansa"

| mihaicelsfant explică (pentru FoxyM):

Cum adica,, meriti"a doua sansa"?

| FoxyM a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Salutare! Acesta este sloganul meu...trateaza-l ca atare!

| mihaicelsfant explică (pentru FoxyM):

O folosesc la pescuithappy dar multumesc

| wwbogdanMarian1998 a răspuns:

Da 100%