| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!

Ieri a început sa îmi curgă ceva maro spre negru din vagin. Azi dimineață când m-am uitat pe chiloti am văzut ceva de culoare roșiatica, cu o consistenta branzoasa. Țin sa menționez ca mi-a venit menstruația.

Având în vedere ca sunt în perioada adolescenței și ca nu am avut vreun act sexual, ma gândesc ca am vreo infecție.
Momentan nu am posibilitatea sa merg la un doctor ginecolog, asa ca aștept părerile voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Va trebui să mergi la ginecolog, pe TpU nu suntem de specialitate. Eu, în locul tău, aș prefera o vizită la medicul de familie pentru o trimitere decât 5-10 păreri diferite care se contrazic și mai rău te sperie.