| 愛日本 a întrebat:

Buna Tpu.Ieri pur si simplu nu am avut pofta de mancare,nu voiam sa vad sau sa miros vreo mancare pentru ca mi se facea rau, foarte rau.Pana la urma am luat un calmant si am reusit sa mananc ceva dupa care am vomitat.Eu nu sunt o persoana care sa nu-i placa mancarea, mananc mult si multe chiar daca nu mi-e foame uneori. Stie cineva care ar fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca persista consulta un specialist, noi nu te putem ajuta nu suntem doctori.

| TheImpaler a răspuns:

Fata sau baiat? ca nu stiu chineza...

| 愛日本 explică (pentru TheImpaler):

Fata
Chiar daca era in romana nu stiai ce sunt happy p.s e japoneza

| TheImpaler a răspuns (pentru 愛日本):

Ps la ps...nu ma intereseaza daca e chineza sau coreeana.
idea e ca mandra mea mai are faze de-astea cateodata cand I se apropie "musafirii". e posibil sa fie si de la asta.

| wizzkid a răspuns:

Probabil in ziua acea ai vzt cv scarbos, ce te-a deranjat si nu ai mai putut manca, am aceeasi probleme, totusi nu imi e mai e scarba, tot nu pot sa mananc

| PisicutzaaaMea a răspuns:

Bună! Poate nu ti-a plăcut mâncarea acea sau ești insarcinata.(poate., dasr nu cred ca aveai și amețeală)
Dar dude l un doctor!
Funda?

| 愛日本 explică (pentru PisicutzaaaMea):

Aveam si ameteli, dar o sarcina nu pot ramane insarcinata de una singura
Am mancat la fel cum mancam inainte, mi-a placut, nu mi-am schimbat meniul
La cata indiferenta este la spitalele din orasul meu prefer sa nu imi pierd timpul acolo