| denisamihaela a întrebat:

Imi vine foarte tare sa vomit. Nu stiu de la ce exact dar mi-e foarte rau. Am vomat, am iesit la aer, pe moment m-am simtit mai bine, cand am ajuns acasa am vomitat iar. Nu mai pot, ma ustura si gatul...ati trecut vreodată prin asa ceva? Ce ati luat ca sa nu mai vomitati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Ceai de ghimbir cu miere si lamaie sau de menta. Si Emetin de la farmacie impotriva greturilor si varsaturilor.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ceaiul asta ajuta mult in astfel de situații
http://farmaciaverde.util21.ro/......larix.html

| Deserth a răspuns:

Cat mai mult ardei iute

| addyy77 a răspuns:

Însărcinată!