| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Buna TPU...in trecut(2015) mi-am dorit foarte mult sa mor in somn, se va indeplini?! adica de 2 ani stau cu frica asta in mine... oare e prea tarziu? oare sa nu mai dorm? Stiu ca par nebuna dar mi-e frica! Si nu-mi doresc sa se intample dar cred ca e prea tarziu si nu stiu ce sa fac sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un psihiatru, ca sa poti fi salvat!

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Violleta2022):

Oh tu din nou! Merci pentru sfathappy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si eu am vreo 30 si ceva de ani de cand imi doresc sa fiu a draq de bogat incit sa imi permit sa fiu si foarte bun, dar si diabolic si pervers in acelasi timp si sa nu imi pese de nimeni. Ei bine, am ramas cu doritul. Inca imi doresc, de fapt. La fel si la tine. Relaxeaza-te. Sint sanse mai mari ca miine dimineata sa te trezesti in pat cu mine decat de a muri in somn fiindca ti-ai dorit tu foarte mult asta.

| Holiday a răspuns:

Moartea in somn e foarte convenabila, asa ca nu ar trebui sa-ti fie teama de asta. Doar ca, daca ai noroc si vei sucomba in acest mod nu se va intampla acum ci peste multi ani, asa ca nu ai motiv de stres. Iar faptul ca ti-ai dorit tu asta la un moment dat nu influenteaza cu nimic acest lucru.
Asa ca, dormi linistita!

| Legion7X a răspuns:

Noi oamenii ne dorim multe uni îți doresc moartea și o duc până la 80 sau mai mult decât prevede legea alți îți doresc să câștige la loto și nu au apucat momentul niciodată deci fiecare cu păsărica lui pe cerebel.
Altă dată dorește-ți un câștig mare poate cine știe te muți în SUA.

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Ai nevoie de o consultatie la psiholog, posibil psihiatru

| SamuraiOkami a răspuns:

Nu exista dorinte.
Daca nu ma crezi, atunci stiu solutia. Iti poti dori sa nu mai mori in somn si un milion de dolari pe langa asta...
Vreau sa spun ca e aiurea sa crezi in dorinte, caci acestea nu se vor implini.