| Beatriceeeeeeew a întrebat:

Bună TPU.In ultimele luni am slăbit și arat ok, dar de câteva zile încep să mă îngraș puțin (adică să fac burtă)
Cum scap de puțină burtă în scurt timp? Ce exerciții să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Prin dieta nu slabesti niciodata, sport ar fi insanity acasa e si gratis sau 21 fix extreme e pentru fete cu gantere de 5 kg, daca ridici greutati arzi zaharul, apoi cardio grasimea, asa slabesti sanatos si faci si muschi