| Yldz99 a întrebat:

Buna TPU în urma cu 3 ani de zile am făcut un avort, de atunci ma tot chinui sa rămân însărcinată si nu reușesc ma puteți ajuta va rog dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Noi nu te putem ajuta, dar medicul tau ginecolog, cu siguranta o poate face. Multe femei raman cu probleme in a obtine o sarcina dupa avort, dar in ziua de azi marea lor majoritate pot, cu tratament, chiar daca de lunga durata, sa aduca pe lume copii sanatosi

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem cum te ajuta, decat cu incurajari.
Du-te ma un medic ginecolog si acesta, dupa consultatie si eventuale analize, iti poate prescrie un tratament.

| DovleacTurbat a răspuns:

Cand l-ai avut l-ai omorat, cand il vrei nu se mai poate. Ce ti-e si viata asta, asa-i?

| VictorFenrir a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine te duci la un doctor sa.ti faca un consult si asa o sa vezi care este problema